Dny otevřených dveří a otevírací doba

Dny otevřených dveří na Obchodní akademii Praha

 • středa 18. 10. 2017
 • sobota 4. 11. 2017
 • středa  6. 12. 2017
 • sobota 6. 1. 2018
 • pondělí 19. 2. 2018

Vždy od 8:00 do 18:00 nebo kdykoliv po telefonické domluvě.

Žádné učebnice a sešity - učíme se na tabletech!

Zahraniční stáže zadarmo!

Možnost mezinárodní anglické maturity!

Podívejte se, jak se k nám dostanete

Proč se přijít podívat zrovna k nám!

Tak zaprvé – jsme moderní škola, která jde s dobou a svoje studenty se snaží vzdělávat v tom, co se jim v životě bude nejvíc hodit. A další důvody? Jsou jich spousty!

 • Otevíráme atraktivní a moderní obory – určitě chceš v životě něco dokázat a naše oborová zaměření ti s tím pomůžou. Nabízíme studium atraktivních oborů jako je Mezinárodní obchod, Business (českoanglický obor s mezinárodní maturitou) nebo Multimediální komunikace. Buď po škole úspěšný – začni na sobě pracovat už na střední!
 • Tabletová výuka – učebnice ani sešity už nebudeš muset každý den tahat v těžkém batohu – mjse moderní škola, kde na tabletech pak bude probíhat i veškerá výuka, budeš na něm mít všechny materiály a klidně i svoje poznámky.

 • S vyznamenáním neplatíš školné – budeš se dobře učit a získáš vyznamenání? Ušetříš – nebudeš totiž muset platit žádné školné!
 • Nemusíš chodit do školy každý den – u nás si můžeš vybrat mezi klasickým denním studiem a dálkovým studiem, kdy chodíš do školy jenom 2x měsíčně. Budeš mít dost času na svoje zájmy nebo na rozvoj svých mimoškolních aktivit – jsme škola, která rozumí svým studentům.
 • Zařídíme ti zahraniční stáže zadarmo – jako náš student máš možnost vyrazit na zahraniční stáže, hrazené Evropskou unií. Budeš se na nich učit jazyky, ale také si zkusíš práci v zahraničních společnostech v oblastech, které tě zajímají. A navíc potkáš řadu nových přátel v rodině, kde budeš bydlet.
 • Můžeš zkusit anglickou školu i maturitu – chceš být po střední škole neodolatelný pro všechny firmy? Vystuduj naši anglickou školu a udělej si mezinárodní maturitu a připrav se na skvělou budoucnost! S tímhle business oborem a navíc v angličtině budeš vždycky napřed před dalšími zájemci o práci.


Přijď se podívat na svojí budoucnost – u nás není škola pouze povinnost, ale investice do života.

Milí rodiče, budeme se moc těšit na Vaši návštěvu! Rádi Vám představíme nejen prostory školy, ale i vyučovací metody, studijní plány jednotlivých oborů nebo naše programy na začlenění vozíčkářů do výuky. Můžete se podívat, jak probíhá výuka na tabletech nebo co všechno obnáší mezinárodní maturita. Vyberte svým dětem nejlepší možné vzdělání – přihlaste je do školy, která jim ulehčí budoucnost.

Škola pro život – Obchodní akademie Praha

Potvrďte svou účast na Facebooku a dejte tak vědět svým kamarádům!

Stále váháte, zda se přijít podívat na naší školu? Přečtěte si článek o naší škole na portálu Prima love a přesvědčte se o dalších výhodách studia bez učebnic.

Přijďte se podívat. Jak se k nám dostanete?

Vinořská 163, 190 15 Praha 9 Satalice

Trasa metra B: stanice Rajská zahrada nebo Černý Most a dále autobusem č. 202 do zastávky Satalice.

Trasa metra C: stanice Letňany a dále bus č. 269. Z Brandýsa nad Labem autobusem č. 376 nebo vlakem z Prahy hl. nádraží.


Klikněte pro zvětšení

Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

Komentáře

Přidat komentář

Denní studium střední školy - Obchodní akademie Praha

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

pro odpověď používejte háčky a čárky!
+420 286 857 164

2017 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.