- každý týden o prázdninách pondělí až pátek
- denně 9.00 - 12.30 nebo 13.00 - 16.30 nebo 9.00 - 16.30
Rekvalifikační kurz - Administrativní pracovnice – písařka
Hlavním cílem rekvalifikačního kurzu Administrativní pracovnice - písařka je výuka psaní hmatovou metodou (všemi deseti).
Posluchač po ukončení kurzu ovládá psaní všemi deseti hmatovou metodou na klávesnici PC rychlostí 160 úhozů za minutu s maximální chybou do 0,8% (kritérium pro úspěšné složení závěrečné zkoušky). Umí po ukončení kurzu upravit text v textovém editoru (základní úpravy), psát texty podle diktátu, zvukového záznamu či jiné předlohy, zajistit písemnou dokumentaci a záznamy z porad či jednání.
Rekvalifikační kurzy - Praha
Obchodní akademie Praha nabízí rekvalifikační kurzy v atraktivních oborech těm, kteří potřebují nalézt novou oblast uplatnění a chtějí se přizpůsobit aktuální poptávce na trhu práce. Rekvalifikační kurzy - Praha pořádáme na místech, která jsou pohodlně dosupná městskou hromadnou dopravou i automobilem.
Obsah rekvalifikačního kurzu:
- výuka psaní na stroji
- úprava písemností
Termíny výuky:
- 2x týdně v dopoledních nebo odpoledních hodinách
Volná místa jsou v kurzech:
- denní: 2.2. - 8.3.2012 (úterý a čtvrtek, 9.00 - 11.15/12.00) - obsazeno
- odpolední: 20.3. - 19.4.2012 (úterý a čtvrtek, 17.00 - 19.15)
- denní: 15.5. - 12.6.2012 (úterý a čtvrtek, 9.00 - 11.15/12.00)
Mohly by Vás zajímat také tyto rekvalifikační kurzy:
Zpět na rekvalifikační kurzy

