O nás

O nás

Obchodní akademie je soukromá střední škola v Praze zaměřená na obchod, jazyky a informatiku. Vzděláním na obchodní akademii získáte mezinárodní maturitu a kvalitní vzdělání při čtyřletém denním či dálkovém studiu.

Obchodní Institut pak umožňuje studium na anglické obchodní škole, pomaturitní studium, jazykové a kvalifikační kurzy, školení či bakalářské studium. Zajímavé jsou také přípravné kurzy na VŠ a kurzy určené pro úřad práce.

Proč studovat u nás?

V naší škole panuje rodinné prostředí, ke každému studentovi se snažíme přistupovat individuálně. Naše škola je uzpůsobena i pro bezbariérový přístup pro studenty s tělesným postižením.

Získáte anglickou maturitu
Studujte na OA nebo OI a získejte mezinárodní anglickou maturitu! To je možné různými způsoby – v rámci denního studia, formou samostatného dvouletého oboru anebo dálkově.

Zařídíme vám pobyt v zahraničí
Našim studentům zprostředkováváme praxi v zahraničních podnicích a zařizujeme výměnné pobyty. Zajistíme také jazykové kurzy v zahraničí.

Naše obory a kurzy vás připraví pro trh práce
Studenti oborů na OA i kurzů na OI jsou vzdělaní v managementu, financích nebo účetnictví. Díky dobře nastaveným oborům a kvalitním lektorům nemají problém najít uplatnění.

Umožníme vám individuální plán studia
Ne pro každého studenta je vhodný stejný studijní plán. Dokážeme vám připravit studium na míru tak, abyste zvládli práci během studia nebo se třeba dokázali zároveň postarat o děti.

+420 286 857 164

2014 © Copyright OA Praha. All rights reserved

Aira GROUP s.r.o.