Eva Řízková- Primark ( Portsmouth)

Financováno z projektu Erasmus +
Financováno z projektu Erasmus +

 

Absolvovala jsem stáž v Anglii ve městě Portsmouth. Strávila jsem zde jeden měsíc. Na stáž jsem se dostala díky naší škole OA Praha a díky a programu Erasmus+. Pracovala jsem ve firmě Primark, která se zabývá především prodejem oblečení a mimo jiné také prodejem různých doplňků. Má pracovní náplň v této firmě byla vybalování nového zboží, dávání zboží na své místo na prodejně, kontrolování cen u daných věcí a případně dávání nových cen. Pracovala jsem se speciálním přístrojem, který mi ukázal, zda cena na daném, produktu je správná. Také jsem se starala o vzhled prodejny tím, že jsem dávala zboží na správné místo, přerovnávala, urovnávala a případně měnila místa pro zboží. Pracovala jsem vždy v týmu a to mě mnohé naučilo.  Ohleduplnost vůči kolegům, umět pracovat ve více lidech a respektovat jejich pracovní zvyklosti. Tato stáž posunula mou angličtinu dopředu. Přisvojila jsem si mnohé fráze, jejich neustále se opakující slova a získala jsem i lepší přízvuk.

  

Co se týče rodiny, ve které jsem bydlela, neměla jsem ani jeden jediný problém. Absolutně skvělá rodina! Ve všem nám vyšli vstříc, úžasně nám vařili a byli to strašně moc milí lidé. Byla to tříčlenná rodina. Matka, otec a čtyřletý syn. Všichni naprosto úžasní. 

Ve volném času jsme se ještě s dalšími ze stáže jeli podívat na Spinnaker Tower v Portsmouthu. Byl to opravdu úžasný zážitek. Také jsme se jeli podívat do města Southsea, kde je nádherná pláž. 

Z grantu jsem měla uhrazeno mnoho věcí od ubytování, stravování, MHD, až po pojištění a cestu. Na tuto stáž už jsem se připravovala před odjezdem. Škola nám umožnila více procvičovat angličtinu v přípravných kurzech a také jsme byli na schůzkách, kde jsme byli seznámení s kulturou a s životem v Anglii. Jsem opravdu velice ráda, že jsem se na tuto stáž přihlásila a úspěšně ji absolvovala. Je to veliký pomocník při učení angličtiny a také poznáte nový styl života v jiné zemi.  Tato stáž se opravdu vydařila a každému z vás to mohu jen doporučit. Neváhejte a zkuste něco nového! 

Denní studium střední školy - Obchodní akademie Praha

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

pro odpověď používejte háčky a čárky!
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.