Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Tyto dny nás můžete navšítit v Obchodní akademii Praha v Satalicích, tak i na Obchodním Institutu (ul. Ostrovského 36, Praha 5) vždy od 8 do 18 hodin. Případně si můžete po předchozím kontaktování studijního oddělení domluvit individuální termín.

Pokud chcete naši školu navštívit už dnes, můžete se podívat na virtuální prohlídku.

Rádi Vám ukážeme prostory školy, i když nemáme vypsané dny otevřených dveří. Svůj termín si zarezervujte na studijním oddělení mailem nebo telefonicky.  Tyto dny jsme Vám k dispozici 8 - 18 hod. od pondělí do čtvrtka a v pátek od 8 - 14 hodin.
Jsme Vám k dispozici kdykoliv po telefonické dohodě.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Staň se na den středoškolákem

Přijďte se podívat, jak probíhá výuka. Přihlašte se a staňte se na den středoškolákem.
Zájemci se mohou hlásit na studijním oddělení na emailech: stehlikova@oapraha.cz a jaros@oapraha.cz


Stan se na den stredoskolakem

 

Proč se přijít podívat zrovna k nám!

Jsme škola s moderním přístupem, která jde s dobou a své žáky se snaží vzdělávat v tom, co se jim v životě bude hodit. Tím je výuka pro žáda poutavější. A další důvody? Jsou jich spousty!

  • Otevíráme atraktivní a moderní obory – určitě chceš v životě něco dokázat a naše oborová zaměření ti s tím pomůžou. Nabízíme studium atraktivních oborů jako je Mezinárodní obchod, Business (českoanglický obor s mezinárodní maturitou) nebo Multimediální komunikace. Buď po škole úspěšný – začni na sobě pracovat už na střední!

  • Nemusíš chodit do školy každý den – u nás si můžeš vybrat mezi klasickým denním studiem a dálkovým studiem, kdy chodíš do školy jenom 2x měsíčně. Budeš mít dost času na svoje zájmy nebo na rozvoj svých mimoškolních aktivit – jsme škola, která rozumí svým žákům.

  • Zařídíme ti zahraniční stáže zadarmo – jako náš žák máš možnost vyrazit na zahraniční stáže, hrazené Evropskou unií. Budeš se na nich učit jazyky, ale také si zkusíš práci v zahraničních společnostech v oblastech, které tě zajímají. A navíc potkáš řadu nových přátel v rodině, kde budeš bydlet.

  • Můžeš zkusit anglickou školu i maturitu – chceš být po střední škole neodolatelný pro všechny firmy? Vystuduj naši anglickou školu a udělej si mezinárodní maturitu a připrav se na skvělou budoucnost! S tímhle business oborem a navíc v angličtině budeš vždycky napřed před dalšími zájemci o práci.


Přijď se podívat na svojí budoucnost – u nás není škola pouze povinnost, ale investice do života.

Milí rodiče, Vážení žáci, budeme se moc těšit na Vaši návštěvu! Rádi Vám představíme nejen prostory školy, ale i vyučovací metody, studijní plány jednotlivých oborů nebo naše programy na začlenění vozíčkářů do výuky. Můžete se podívat, jak probíhá výuka nebo co všechno obnáší mezinárodní maturita.
Vyberte svým dětem nejlepší možné vzdělání – přihlaste je do školy, která jim ulehčí budoucnost.

Škola pro život – Obchodní akademie Praha

Informace o dění ve škole i mimo budovu školy se dozvíte i na našem Facebooku.


Klikněte pro zvětšení

Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

Komentáře

Denní studium střední školy - Obchodní akademie Praha

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

Fill in the blank
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.