Obchodní institut

  
  

Obchodní akademie PrahaObchodní institut sídlí na Praze 5 u Anděla a nabízí studium na anglické obchodní škole, pomaturitní studium, jazykové a kvalifikační kurzy, školení, bakalářské studium. Zajímavé jsou také přípravné kurzy na VŠ a kurzy určené pro úřad práce.

Co všechno můžete na Obchodním Institutu studovat?

Rekvalifikační a vzdělávací kurzy

 Nové termíny pro rekvalifikační kurz Lektor 


Realizujeme rekvalifikační kurzy v Praze v oborech účetnictví, daňová evidence, personalistika, management se zaměřením na marketing nebo logistiku, asistent-ka/sekretář-ka, základy podnikání, pracovník mezinárodního obchodu, tvorba www stránek a další. Nabízíme též odborná školení např. písemná a elektronická komunikace, školení pro odchodní zástupce, moderní marketing v praxi, marketingová strategie firem. Kurzy zdarma pro klienty úřadu práce.

Jazykové kurzy
Jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny, italštiny, francouzštiny, českého jazyka pro cizince od začátečníků po pokročilé studenty. Kurzy pololetní, letní intenzivní, firemní. Nabízíme možnost naučit se jazyky tak, jak Vám to bude vyhovovat nejvíce.

Dále se specializujeme na výuku českého jazyka pro cizince. Pořádáme kurzy češtiny pro cizince k přípravě ke studiu na českých školách, k přípravě ke zkouškám pro trvalý pobyt i získání státního občanství. Pořádáme kurzy skupinové (roční, pololetní, 3 měsíční, intenzivní) i individuální v termínech dle potřeby. Pro evidované na ÚP možnost kurzu zdarma !

Mezinárodní bakalářské studium
Mezinárodní bakalářské studium začíná dvouletým oborem "Higher National Diploma" (HND) dle anglického programu. Po něm je možné pokračovat v ročním online studiu ve spolupráci se zahraničními univerzitami. Absolventi získávají titul B. A.

Anglická škola
Studiem anglické školy lze získat mezinárodně platný certifikát, který opravňuje k přijetí na zahraniční vysoké školy bez přijímacích zkoušek. Studovat je možné formou denního, dálkového, distančního či kombinovaného studia.  

Manažerská akademie

Studium pro začínající i pokročilé manažery a pracovníky na vedoucích pozicích. Přizpůsobení studijního plánu.

Start Up akademie pro podnikatele

Naučíte se vše, co potřebujete vědět pro úspěšný rozjezd a další rozvoj vašeho podnikání. Přizpůsobení studijního plánu.

Pomaturitní studium angličtiny

Studujte jazyky v Praze – roční pomaturitní studium na Obchodním Institutu Praha je vedeno profesionálními lektory se zkušenostmi s jazykovými kurzy všech úrovní. Roční studium cizích jazyků je možné nastavit buď v denním, dálkovém nebo večerním režimu.

Anglický program pro žáky 8. a 9.ročníků, alternativa 6letých gymnázií
Chcete si zlepšit svoji angličtinu a získat mezinárodní certifikát s automatickým přechodem na střední školu? Začněte studovat dle anglického programu registrovaného u Pearson v Londýně ukončného mezinárodním certifikátem National Diploma in Business. Po 9.ročníku mohou studenti pokračovat ve 4-letém oboru Business/Podnikání na Obchodní akademii Praha s.r.o., který je ukončen mezinárodní anglickou i celostátní českou maturitou. 

Školení, kurzy a workshopy
Vzdělávejte se! Získejte nové podněty, zkušenosti a znalosti díky našim školením a kurzům. Obchodní Institut nabízí jazykové kurzy, obchodní semináře, workshopy práce s PC nebo kurzy personalistiky. Naše kurzy a školení (Obecné obchodní podmínky) pořádáme v různé intenzitě a rozsahu.

Vzdělávání dospělých
Obchodní institut nabízí v oblasti vzdělávání dospělých rekvalifikační kurzy, odborná školení, jazykové kurzy všem, kteří chtějí nalézt nové uplatnění a přizpůsobit se aktuální poptávce na trhu práce. 

Kurzy pro úřad práce
Nemůžete dlouho najít práci? Možná právě vám by pomohl rekvalifikační nebo jazykový kurz, plně hrazený úřadem práce. Přečtete si, jaké podmínky musíte splnit, aby vám úřad práce proplatil rekvalifikační kurz v plné výši.

Přípravné kurzy na VŠ
Přípravné kurzy na vysokou školu, ale také přípravné kurzy na maturitu vás perfektně připraví na obě dvě zkoušky. Poradíme vám, poskytneme veškeré informace a systematicky vás připravíme na přijímačky nebo maturitu.

ECDL
Certifikát ECDL (European Computer Driving Licence) dokládá vaše počítačové znalosti a dovednosti. S certifikátem je snazší najít si dobrou práci – my Vás na testy, které k jeho získání vedou, perfektně připravíme. Testování probíhá v našem testovacím středisku.

 

Dodržujeme zásady zpracování a ochrany údajů (GDPR). Více infomací naleznete v tomto dokumentu.

Komentáře

Přidat komentář

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

pro odpověď používejte háčky a čárky!
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.