Semináře, školení

Rekvalifikujte se za pomoci Vašeho Úřadu práce!

Nabízíme rekvalifikační a jazykové kurzy určené pro dlouhodobě či opakovaně evidované uchazeče o zaměstnání. Nemůžete sehnat práci ve vašem oboru? Přihlašte se na rekvalifikaci a získejte nové zaměstnání.

Jak postupovat, aby vám ÚP uhradil vybranou rekvalifikaci?

Pokud se rozhodnete pro rekvalifikaci (s výběrem vhodného kurzu vám rádi poradíme), vyzvedněte si prosím u příslušného kontaktního pracovníka ÚP podklady pro rekvalifikaci.

  • Navštívíte nás na adrese: Obchodní institut, Ostrovského 36, Praha 5 - Smíchov každý pracovní den 9.00 - 17.00 hod. Tady si Vám vyplníme potřebné formuláře a ty donesete zpět na ÚP.

  • ÚP zařadí vaši žádost do komise, v případě schválení komisí obdržíte informaci a potvrzení o úhradě kurzu. Tyto doklady dodáte do Obchodního institutu, kde vás následně zařadíme do zvoleného kurzu.

Poznámka: celý proces je třeba vyřídit PŘED zahájením rekvalifikace, zpětně nelze rekvalifikaci uznat a uhradit!!! Žádost na ÚP je nutné podat s dostatečným předstihem, aby ÚP stihl posoudit a schválit Váš požadavek na úhradu vybraného kurzu (kontaktní pracovník ÚP Vám sdělí termíny jednání schvalovací komise).

Při splnění těchto administrativních kroků a úspěšném zvládnutí rekvalifikace je celý kurz ZDARMA a náklady za vaši rekvalifikaci hradí ÚP.

Se svými dotazy nás můžete kontaktovat na oi@oipraha.cz, tel.: 739 436 668

Přehled nabízených kurzů pro úřad práce

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

Fill in the blank
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.