Sabina Vrbová - Park West Flowers

Začátkem května jsem se se svými spolužáky vydala na měsíční stáž do Irska. Na tuto stáž jsme se mohli vydat díky naší škole, Obchodní akademii Praha a programu Leonardo da Vinci. Díky grantu, který jsme dostali, jsme měli hrazeno ubytování, stravu, MHD a cestu.Sabina Vrbová

Než jsme se vydali na tuto dlouho cestu, jsme se celý rok připravovali škole formou přípravných kurzů, na kterých nás profesorky připravovali na práci v zahraničí.

Se spolužačkou Natálií jsme bydlely v malém městečku Mallow, které je cca 30 minut od druhého největšího města Irska Corku.

Já jsem pracovala v květinářství, které se jmenuje Park West Flowers a vlastní ho matka z mé hostitelské rodiny. Je to velmi vyhlášené květinářství a také minulosti vyhrálo několik cen. Dělají velmi nádherné a zajímavé květiny.

Náplň mé práce byla velmi rozmanitá. Očišťovala jsem květiny, dávala je do mrazicího boxu, uklízela jsem, chodila k účetní, na poštu, do obchodu pro potřebné věci, dodávala jsem květiny zákazníkům a také jsem se naučila jak udělat krásnou kytici.Sabina Vrbová v Irsku

O víkendy jsme jezdili do Corku, abychom se viděli s přáteli a podívali se po okolí. Také jsme byli na dvou výletech. V Jamesonu, kde vyrábí tu známou whiskey a ve staré, již zavřené věznici v Corku.

Naše rodina byla velmi milá, přátelská a hodná. Již první den nám řekli ať se chováme jak doma a neostýcháme se. Na snídani jsme měly většinou cereálie s mlékem a na večeři se nás ptala, na co bychom měly chuť.

Tato stáž byla obrovským zážitkem a skvělou příležitostí zažít něco nového, neuvěřitelného. Podle mého se velmi povedla, byl to skvělý měsíc, na který nikdy nezapomenu. A chci za to velmi poděkovat.

Denní studium střední školy - Obchodní akademie Praha

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

pro odpověď používejte háčky a čárky!
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.