Informace pro uchazeče

Proč studovat u nás?

Jsme škola s moderním přístupem, která jde s dobou a své žáky se snaží vzdělávat v tom, co se jim v životě bude hodit. Tím je výuka pro žáka poutavější. A další důvody? Jsou jich spousty!

Obchodní akademie Praha - Škola pro život

  • Otevíráme atraktivní a moderní obory – určitě chceš v životě něco dokázat a naše oborová zaměření ti s tím pomůžou. Nabízíme studium atraktivního oboru pomocí finského modelu výuky a Business (českoanglický obor s mezinárodní maturitou). Buď po škole úspěšný. Začni na sobě pracovat už na střední!

  • Poskytujeme prospěchová stipendia.

  • Nemusíš chodit do školy každý den – u nás si můžeš vybrat mezi klasickým denním studiem a dálkovým studiem, kdy chodíš do školy jenom 2x měsíčně. Budeš mít dost času na svoje zájmy nebo na rozvoj svých mimoškolních aktivit – jsme škola, která rozumí svým žákům.

  • Zařídíme ti zahraniční stáže zadarmo – jako náš žák máš možnost vyrazit na zahraniční stáže, hrazené Evropskou unií. Budeš se na nich učit jazyky, ale také si zkusíš práci v zahraničních společnostech v oblastech, které tě zajímají. A navíc potkáš řadu nových přátel v rodině, kde budeš bydlet.
    Přečti si, co žáci píší o zkušenostech z praxí.

Přijímací řízení


Přijď se podívat na svojí budoucnost

U nás není škola pouze povinnost, ale investice do života. Přijď si to i vyzkoušet. Máme pro Vás připravený program Staň se na den středoškolákem. Zájemci se mohou hlásit na studijním oddělení na emailech: stehlikova@oapraha.cz a jaros@oapraha.cz

Stan se na den stredoskolakem

Dny otevřených dveří

Milí rodiče, Vážení žáci, budeme se moc těšit na Vaši návštěvu! Rádi Vám představíme nejen prostory školy, ale i vyučovací metody, studijní plány jednotlivých oborů nebo naše programy na začlenění vozíčkářů do výuky. Vyberte svým dětem nejlepší možné vzdělání – přihlaste je do školy, která jim ulehčí budoucnost.

Termíny dnů otevřených dveří

Do prvního ročníku přijímáme 48 žáků.

Studijní obory a formy studia Obchodní akademie Praha

Mimoškolní aktivity

  • Lyžák (střídáme české hory a Rakousko, letos zkoušíme nově Slovensko)

  • Další sportovní akce: florbal, vodácký a cyklistický víkend , kulturní akce, divadlo, výlety, odborné přednášky, soutěže žáků různých oborů a odvětví

  • Tvorba školního časopisu (ukázka časopisu žáků Obchodní akademie)

Přípravný kurz na přijímací řízení

Připravte se s námi na přijímačky na střední školu

Přihlášky ke studiu

Míte zájem o studium na naši škole? Podejte si přihlášku na denní studium, dálkové studium nebo na česko-anglický program.
Pod tímto odkazem jsme pro Vám shrnuli veškeré přihlášky pro nově příchozí žáky.

Placení školného

Školné je možné hradit měsíčně, pololetně nebo roční platbou. Platba školného je vždy 15. 6. Žáci, kteří se hlásí na denní studium, a předpokládají získání stipendia (to je podmíněno prospěchem s vyznamenáním), mohou požádat o posunutí placení školného až na období po uzavření klasifikace na konci ročníku.


Potvrďte svou účast na Facebooku a dejte tak vědět svým kamarádům!


Denní studium střední školy - Obchodní akademie Praha

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

Fill in the blank
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.