Yulia Korchagina - irská stáž

Yulia před Chernobyl CauseNa této stáži jsem byla díky mé škole – Obchodní akademie v Satalicích a programu Leonardo da Vinci.

Pracovala jsem ve firmě Greater Chernobyl Cause. Firma byla založena v Corku. Její náplní je přestavovat špinavé sirotčince a nemocnice a organizovat akce pro humanitní pomoc. Dodává důležité lékařské vybavení.

Moje pracovní úkoly byly: Překlad různých dokumentů z angličtiny do ruštiny, vyhledávání kontaktů na nové klienty, práce na počítači v programech Microsoft Word, PowerPoint, třídění oděvů pro chudé.

Jameson WhiskeyZ hlediska práce jsem se naučila pracovat v týmu, jednat s klienty, umím pracovat samostatně a poznala jsem způsoby organizace práce ve firmě.

Také jsem zlepšila znalosti angličtiny:

  • Prohloubení každodenní slovní zásoby
  • Lepší porozumění
  • Zlepšení v mluveném a písemném projevu
  • Osvojení si ustálených slovních spojení

Co se týče rodiny, ve které jsem bydlela, cítila jsem se tam jako doma. Jídlo bylo vždy chutné a dům byl vždy čistý. Moc se mi tam líbilo.

Yulia při stáži ve firměVe volném čase jsme také absolvovali pár výletů, které organizovala naše doprovodná osoba. Byly to výlety do městského muzea, vězení a do továrny na Jameson Whiskey.

Z grantu jsem měla hrazeno ubytování, stravování, MHD a cestu tam a zpátky. Na odjezd na stáž jsem se ve škole připravovala celý rok – chodila jsem na přípravné kurzy.

Můžu říct, že jsem velice spokojená se stáží v zahraničí, jelikož jsem získala nové zkušenosti, zlepšila znalost anglického jazyka a seznámila jsem se s novou kulturou.

Denní studium střední školy - Obchodní akademie Praha

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

napište výsledné číslo!
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.