Firemní a individuální kurzy

Vzdělávání se v současnosti netýká pouze dětí a mládeže, díky vyvíjejícím se technologiím a s přechodem společnosti do informačního světa je oblast vzdělávání dospělých stále rychleji expandujícím sektorem.

Oblasti možného profesního růstu při vzdělávání dospělých

  • jazykové kurzy
  • rekvalifikační a motivační kurzy
  • semináře k legislativním změnám
  • komunikační dovednosti nejen pro manažery
  • jednání se zákazníkem
  • doškolování řadových zaměstnanců

Co Vám nabízí Obchodní institut?

Obchodní institut nabízí v oblasti vzdělávání dospělých rekvalifikační kurzy v atraktivních oborech těm, kteří potřebují nalézt novou oblast uplatnění a chtějí se přizpůsobit aktuální poptávce na trhu práce.

Dále Obchodní institut nabízí široký výběr jazykových kurzů pro rozšíření Vaší znalosti jazyků. Zvolte si víkendové či individuální kurzy. Jazykové kurzy nabízíme jak pro podniky, tak jednotlivce, v nabídce máme i dopolední a víkendové kurzy, včetně kurzů určených pro dobu letních prázdnin.

Nabídka jazykových kurzů

Nabídka rekvalifikačních kurzů

Další možnosti, jak rozvíjet sebe individuálně, případně možnost, jak rozvinout zkušenosti svých zaměstnanců ve skupině, jsou rekvalifikační kurzy. Rekvalifikační kurzy pomohou získat orientaci v konkrétní problematice se zaměřením se na praktické ukázky řešení možných problémů. V současnosti Obchodní institut Praha nabízí následující rekvalifikační kurzy:

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

Fill in the blank
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.