Obchodní akademie

Obchodní akademieHlavní činností soukromé obchodní akademie, která sídlí na Praze 9 Satalicích, je čtyřleté denní a pětileté dálkové studium se zaměřením na zahraniční obchod, jazyky a informatiku. Studium je ukončeno jak českou, tak mezinárodní anglickou maturitou. Přijďte se podívat na den otevřených dveří a my s vámi rádi probereme možnosti studia na naší škole. Základní informace najdete také na stránce Informace pro uchazeče. Navštivte naši školu pomocí virtuální prohlídky a prohlédnte si okolí a prostory školy. 

Co všechno můžete na Obchodní Akademii studovat?

Denní studium
Denní středoškolské studium patří mezi naše stěžejní programy – pro absolventy základních škol nabízíme možnost studovat obory jako „Mezinárodní obchod“, „Mediální komunikace“ anebo speciální obor „Business“ zakončený anglickou mezinárodní maturitou.

Dálkové studium střední školy
I střední školu je možné studovat dálkově – naučíme vás zahraniční obchod, cizí jazyky a informatiku. Výuka probíhá 2x měsíčně v sobotu. Toto dálkové studium je vhodné i pro žáky s nedokončenou střední školou, kteří si chtějí své vzdělání dokončit.

Mezinárodní anglická maturita
Mezinárodní anglickou maturitu je možné získat studiem anglické školy. To je možné různými způsoby – například v rámci denního studia Obchodní Akademie, formou samostatného anglického oboru anebo dálkově či distančně online. Studium je ukončeno mezinárodní maturitou v Praze.

Kurzy pro děti 2. stupně ZŠ
Hledáte jazykové kurzy pro děti nebo doučování pro děti v Praze? Pořádáme nejrůznější druhy kurzů pro děti – víkendové kurzy, klasické doučování a dokonce i letní kurzy v Anglii.

Kurzy pro dospělé
Naučit se mluvit anglicky je možné v každém věku i při zaměstnání. Pořádáme velké množství kurzů pro dospělé – jazykové kurzy Angličtiny, letní kurzy v Anglii pro dospělé, ale i rekvalifikační kurzy.

Čeština pro cizince
Kurzy českého jazyka pro cizince jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší žáky. Nabízíme individuální kurzy češtiny pro cizince, ale i celoroční kurzy, půlroční kurzy nebo intenzivní kurzy.

Komentáře

Přidat komentář

Denní studium střední školy - Obchodní akademie Praha

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

Fill in the blank
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.