Recenze našich studentů a jejich rodičů

Recenze od rodičů, absolventů a studentů

Zajímá Vás, co si myslí naši studenti o studiu na naší obchodní akademii?

Hodnocení rodičů i studentů si velice ceníme a motivuje nás ke stálému zlepšování práce.

Moc děkuji Vám i všem vyučujícím za velmi tolerantní přístup k Tomášovi. První rok jsem pochybovala, jestli jsem mu vybrala správnou školu, teď o tom nepochybuji. A i když se z něj nikdy nestane manažer ani účetní, věci, které se naučil, se mu rozhodně budou v životě hodit.Měli jsme v naší firmě pár Vašich studentů na povinné praxi a kolegové byli mile překvapeni, jaké znalosti z účetnictví Vaši studenti mají a jak jsou pracovití a ochotní. Dokonce to některé kolegy přimělo k tomu, aby své děti nasměrovali ke studiu na Vaší škole. Dělám Vám prostě reklamu, kudy chodím:-)
Speciální poděkování patří paní Stehlíkové. Byla vždy velmi milá a ochotná, okamžitě reagovala na moje dotazy, vše vyřešila a Tomášovi byla velkou oporou, hlavně při maturitě.
Přeji Vám hodně chytrých a úspěšných studentů a děkuji Vám za všechno.
Leona Kotrlová

On-line výuka a reakce na ni

V druhém pololetní školního roku 2019-2020 nás společně s ostatními školami čekala úprava výuky. Žáci nemohli navštěvovat budovu školy, ale naše žáky jsme chtěli dále vzdělávat. Pro nejrychlejší přechod na online přednášky jsme využili službu Skype a náš školní systém EduPage.

Díky rychlé reakci a důsledné přípravě vyučujících jsme mohli studentům nabídnout plnohodnotnou výuku mimo budovu školy. Naším cílem bylo nenechat veškerou tíhu učení na studentech, případně na jejich rodičích.

O úspěšnosti online výuky vypovídají i znalosti studentů, kteří skládají maturitních zkoušky. Studenti jsou obzvláště chváleni při skládání maturitní zkoušky z českého a anglického jazyka. Předsedové chválí znalosti studentů z těchto předmětů. Předsedové nejsou jediní, kteří ohodnotili kvalitu připravenosti a zároveň tak i práci vyučujících. V průběhu nám přišlo mnoho kladných ohlasů od rodičů studentů. S některými z nich se s Vámi rádi podělíme.

 

Vážená paní ředitelko,

děkujeme Vám, pedagogům a administrativním pracovníkům školy za pružné zavedení Skype výuky, veškeré informace, pozitivní přístup a doladění takových detailů, jako je třeba úprava rozvrhu a posunutí začátků jednotlivých hodin.

Přejeme Vám klidné Velikonoce a pevné zdraví.

A. a Z. J.

 

Vážená paní ředitelko,

Ráda bych Vám i celému týmu školy poděkovala za vše, co děláte pro naše děti, ať už jde o výuku, tak za neustálou podporu.

Myslím, že i když jsou to blázniví puberťáci, tak si velmi dobře uvědomují vážnost celé situace a ani pro ně to není jednoduché.

Díky Vašim vzkazům a podporám, jako byla ta dnešní na Facebooku je to pro ně lépe zvládnutelné.

Ještě jednou děkuji. Přeji pevné zdraví Vám i celému učitelskému sboru.

B. P.

 

Vážená paní ředitelko,

musím Vám napsat, že máte všichni můj obdiv, jak jste zvládli domácí výuku. Perfektně připravené přednášky včetně videí z matematiky, online testy a jiné úkoly ze všech předmětů, takže už i moje dítě pochopilo, že stačí sednout si k počítači a něco udělat a najednou dostává jedničky a dvojky. A dokonce se zdá, že ty předměty i chápe!!:-) Mám pocit, že Tomáš teď do školy dělá víc, než když do ní (občas) docházel, jen si to tam odseděl, domácí příprava téměř nulová. V některých předmětech vůbec nevěděl, co se po něm chce, teď přehledně vidí, jaké úkoly má splnit.

Ostatním tenhle systém asi moc nevyhovuje a už by se možná i chtěli vrátit do školy, taky pro učitele to asi je náročnější, ale Tomáš (i já) jsme spokojení!:-)

Hezký den.

L. K.

Recenze úspěšných absolventů

Pavla Tvarohová

Dobrý den paní ředitelko,
ještě jednou bych Vám i ostatním profesorům chtěla poděkovat za krásný a nezapomenutelný maturitní ples. Troufám si říct, že jsem si ho užila více než na minulé škole v Lucerně.
Kdybyste měli zájem příští rok o předtančení stylu disco dance klidně mi dejte vědět:) Vytáhnu svůj kostým z mistrovství světa a ráda Vás opět uvidím.

 

Tomáš Pšenička Tomáš Pšenička

student VŠ, hokejista klubu Sparta Praha
Co o nás řekl

 

Michal Nosek

mistr světa v karate 2018
e-mail třídnímu učiteli

Eva Praibišová

mistryně republiky v inline rychlobruslení, studentka Fakulty
Co o nás řekla

 

 

Absolvent OA Praha Miroslav Rozšafný Miroslav Rozšafný

 Přečtěte si rozhovor s Miroslavem

 


Absolvent OA Praha Luboš Xaver Veselý Luboš Xaver Veselý

 moderátor, spisovatel

 Rozhovor s Lubošem

 

 

Pozdrav z Anglie od studentek, které jsme poslali na studijní pobyt

Dobrý den paní ředitelko,

jen jsme Vám chtěly poděkovat za tu příležitost, kterou nám škola dala. Máme se tu skvěle, rodina je moc milá a škola je úžasná, jsou zde skvělí lidé a hodně se tu i naučíme. Posíláme pozdravy do školy.

Děkujeme a přejeme příjemný den

Lucie Chudanová, Daniela Sklenářová

 

Recenze studentů dálkového studia

"Ještě jsem Vám chtěla říct, že mi hrozně chybí to docházení do školy, jako jedna z těch dálkových a věkově starších studentů, to pro mě byla jako mini dovolená. Vždy jsem sedla v Londýně na letadlo, přiletěla do Prahy, kde jsem zůstala v pěkném hotelu a ráno pěkně odreagovaná od práce si to šmarovala s úsměvem o školy.
Kvůli té situaci covidové, jsem se v říjnu vrátila, jelikož cestovaní nebylo vůbec možné, abych si ročník a maturitu v klidu dodělala. Musím říct, že jste má nejlepší škola, vyučující jsou "zlatí"!! Opravdu všichni se snaží pro nás udělat to nejlepší, a berou velký ohled na to, že chodíme do práce a někteří mají rodinu atd…
Jsem moc ráda, že jsem si Vaší školu vybrala. Tak doufám, že se situace rychle zlepší a my do lavic zasedneme dříve než k didaktickému testu.
Přeji Vám pěkný zbytek víkendu.
Kovalčíková Hana"

"Dobrý den,
chtěla bych celému Vašemu pedagogickému kolektivu poděkovat za práci, kterou děláte.
Tenhle rok nebyl pro nikoho úplně běžný, ale my Vám moc děkujeme za distanční výuku, za vstřícnost, zasloužíte si slova podpory a uznání.
Přeji Vám hezké prožití letních prázdnin a od září už žádnou povinnou distanční výuku :-) ale klidný, nový školní rok.
Moc za všechno děkujeme.
S pozdravem
Pavlišová Monika"

Recenze rodičů

„Vážená paní ředitelko,
chtěli bychom Vám touto cestou vyjádřit naši velikou spokojenost s Vaší školou. Naše dcera Jana je se studiem velmi spokojená. Vyučující mají vysokou odbornou úroveň a veškeré aktivity školy se nám také jeví jako velmi kvalitní a pro studenty prospěšné. Obzvlášť bychom chtěli pochválit přístup paní profesorky Larisch, která má zájem studenty co nejkvalitněji připravit na budoucí povolání. To samé samozřejmě platí i pro ostatní pedagogy.
Nemohu opomenout  pana třídního profesora Střechu, kterého Jana  považuje za nejlepšího třídního učitele, kterého kdy měla.
Přejeme Vám a celému učitelskému sboru krásné prázdniny a těšíme se na další školní rok.
S přátelským pozdravem Jana a Ladislav Hubení, rodiče.“

 „Velice děkuji za vše, co jste pro syna v životě udělali,  Vy, paní Brooňová a celá Vaše škola a váš přístup ke studentovi, je to nejlepší, co jsme oba se synem v životě, v  rámci školství, a vůbec v životě, zažili. Z celého srdce Vám děkuji za takto jedinečné setkání s Vani , diky němuž  se Zdenda  zcela zotavil po mononukleose, uvěřil ve své schopnosti, rád se učil a  s vaší společnou oporou dokázal dojít k maturitě a také ji složit a postavit se na vlastní nohy. Díky  laskavemu a úžasně lidského a zároveň velmi profesionálnímu přístupu Vás, paní Brzoňovë a  také celého teamu,  se tento se uskutečnil, a samozřejmě s Boží pomocí ♥️
Martina Klimtová s rodinou“

Naši známí absolventi

Absolventka OA Praha zpěvačka Jiřina Jandová Jiřina Jandová

 zpěvačka

 

 

 

 (dcera Dalibora Jandy)Absolventka OA Praha Lucie Hradecká Lucie Hradecká

 tenistka

 

 

 

 Olympijská medailistkaAbsolvent OA Praha Marek Vomáčka Marek Vomáčka

 Vrcholový sportovec - český kulturista

 

 

 

Denní studium střední školy - Obchodní akademie Praha

Chcete studovat? 

Kontaktujte nás!

Fill in the blank
+420 286 857 164

2019 © Copyright OA Praha. Všechna práva vyhrazena

Aira GROUP s.r.o.