Kurz základy podnikání a Start up akademie pro podnikatele

Cílem základního kurzu pro podnikatele je umožnit posluchačům zahájit podnikání, doplnit znalosti z ekonomiky, docílit osobnostního rozvoje a sebedůvěry ve smyslu vlastního pracovního uplatnění, získání komunikačních znalostí a zvyklostí ve vztahu k podnikání, zachovat schopnosti dalšího sebevzdělání, pomoci získat přehled o reálné situaci na trhu. Součástí kurzu je zpracování podnikatelského i marketingového plánu.

Po absolvování rekvalifikačního kurzu je posluchač schopen zahájit podnikatelskou činnost nebo pokud ji už zahájili, doplnit znalosti podnikatelského prostředí z hlediska právního, organizačního, marketingového a ekonomického.

 

PŘIHLÁŠKa ke stažení

 

Přihlášku zašlete na oi@oapraha.cz nebo naši poštovní adresu.

 Obsah rekvalifikačního kurzu:

  • podnikatelské minimum, právní aspekty podnikání a zákonná legislativa        

  • marketing

  • osobnostní rozvoj, komunikační dovednosti

  • obchodní jednání

  • účetnictví a personální agenda pro podnikatele 

  • PC v praxi podnikatele

Termíny kurzů:

Termín kurzu

Dny výuky

Dle objednání a domluvyIndividuální nebo skupinové přednášky v termínech dle domluvy a objednání

Kurz otevíráme skupinovou (6-8 osob) nebo individuální formou. 

Individuální termíny si domluvte na: oi@oapraha.cz.

Cena kurzu: 14.960,-Kč/osoba

Sleva: 1.000,- Kč při objednání kurzu (= zaplacení kurzovného) min. 1 měsíc před začátkem kurzu


Pro více informací piště na adresu oi@oapraha.cz

 

 

START UP AKADEMIE PRO PODNIKATELE

 

Podnikatele čeká řešení nejen zákonných a administrativních stránek podnikatelství, ale také zajištění všech souvisejících podnikatelsko-provozních záležitostí - může to být např. tvorba a péče o webové stránky, které firmu reprezentují a je třeba jim věnovat dostatečnou péči nebo potřeba porozumět materiálům v cizím jazyce nebo domluvy se zahraničním partnerem, klientem. I to se můžete jednoduše naučit v nadstavbových částech základního kurzu pro podnikatele a v počátcích podnikání tak ušetřit za náklady na externí dodávku služeb. 

Získejte komplexní znalosti pro úspěšný rozjezd vašeho podnikatelského záměru. Akademie představuje flexibilní vzdělávací program, který vám umožní vybrat si z pestré nabídky kurzů a školení, ve kterých se skutečně potřebujete rozvíjet. Svůj studijní plán si tak sestavíte na míru – účelně a hospodárně.  

Akademie je určena všem začínajícím i stávajícím podnikatelům z různých oborů, kteří nemají žádné nebo jen omezené znalosti a zkušenosti z podnikatelského prostředí. Naši odborníci s bohatými zkušenostmi z praxe jsou připraveni poskytnout vám znalosti a dovednosti, které vám významně usnadní začátky a pomohou nastartovat rozjezd podnikání tím správným směrem.

Vybírat můžete z témat zaměřených jak na úplné základy podnikání, managementu, marketingu, personalistiky a HR, účetnictví a daní, tak i počítačových kurzů nebo jazykového vzdělávání.

Úspěšný podnikatel umí plánovat a ucelený studijní plán se vyplatí také z hlediska finanční úspory.Základy podnikání Ať už tedy máte či ještě nemáte konkrétní představu o požadavcích na zajištění svých podnikatelských aktivit, v obou případech připravíme studijní plán od úplného počátku nebo navážeme na Vaše stávající zkušenosti, znalosti a potřeby - pro Vás nebo i Vaše případné spolupracovníky, které jste pověřili některou z dílčích činností svého podnikání.

Kontaktujte nás, rádi Vám sestavíme individuální plán studia dle vašich podnikatelských potřeb a aktivit. E-mail: oi@oapraha.cz

Mohly by Vás zajímat také tyto kurzy:

Přihlášení do kurzu

+420
Fill in the blank
+420 286 857 164

2014 © Copyright OA Praha. All rights reserved

Aira GROUP s.r.o.